Na trh přichází revoluční financování faktur, určené pro firmy i živnostníky. Nový podnikatelský úvěr vyplácí až 85 % z hodnoty vystavené faktury a to do druhého dne. Nečekejte, až vám odběratel zaplatí a nechte si financovat fakturu. První financování máte zdarma.

 

 

Od září loňského roku vnesla společnost INSIA do světa podnikatelů nový, unikátní produkt – pojištění jednotlivých faktur pro menší firmy a podnikatele. Vznikla komplexní služba pod názvem PojištěnáFaktura.cz, která se stará nejen o samotné pojištění faktury proti neschopnosti nebo nevůli odběratele fakturu uhradit. Součástí pojištění je i zajištění “upomínkového procesu”, který šetrně řeší komunikaci s odběratelem (dlužníkem). Díky komplexnosti a jednoduchosti celé služby se daří zajistit pro klienty 100 % z fakturované částky a to do měsíce od data splatnosti.

 

Dalším úspěšným krokem je propojení PojištěnáFaktura.cz s Cashbot 

 

 

Cashbot je pro každého, kdo vystavuje faktury a musí platit své závazky i ve chvíli, kdy nemá příjmy. Ať už jsou to firmy nebo živnostníci, měli by být na trhu alespoň 1 rok a mít českého jednatele. Financovat lze i jednu fakturu a ve vybraných případech je možné fakturu i pojistit a dosáhnout tak vyšší poskytnuté částky. Cashbot tak řeší problematiku většiny podnikatelů, kdy je pro ně klasický faktoring nedostupný a spotřebitelský úvěr nevýhodný…

 

 

Typičtí zákazníci Cashbot jsou malé a střední firmy, kterým odběratelé platí v delších lhůtách splatnosti nebo živnostníci, kteří dostávají zaplaceno až po měsíci práce. Pokud podnikatelé čekají neúměrně dlouho na zaplacená vystavených faktur, dostávají se do pasti, kdy nemohou nakoupit další zboží, materiál… a nemohou tak přijmout další zakázky.

 

 

Když víte, že vám klienti zaplatí později a potřebujete platit své závazky, můžete si nechat část faktury proplatit a to až do 500 tis. Kč. Celkový limit, který můžete čerpat k financování faktur, se stanovuje individuálně, dle vašeho cashflow. Může být až 1 mil. Kč.

V aplikaci Cashbot si vytvoříte žádost o financování což zabere to pár minut. Na pobočku nemusíte, vše je bezpapírové  – on-line – do pár minut a bez skrytých poplatků. Cenu za poskytnutí úvěru (popř. za pojištění faktury) víte dopředu – výše poplatku vždy záleží na výši a délce financování – zpravidla je to 1-2 % z půjčené.

 

———————————-
Zdroj: Cashbot.cz