V dnešní on-line době, kdy jsou technologie každým dnem vyspělejší, si jen stěží dokážeme představit podnikatele, který si účetnictví vede v krabici od bot a faktury píše na kostičkovaný papír, že? Pojďme se společně podívat, jak si v roce 2019 vedou nejoblíbenější nástroje, díky kterým si jednoduše vystavíte elektronické faktury a nejen to.

 

 

Velké porovnání první pětky nejoblíbenějších online nástrojů pro faktury v roce 2019

 

V poslední době přibylo online nástrojů pro vydávání faktur, je jich jako hub po dešti. To přináší jak větší výběr a více funkcí, tak i dilema typu: “Jaký z nich je pro mě nejlepší?” Podle čeho vybíráte svůj fakturační software vy?

I. Podle ceny
II. Podle parametrů, jenž jsou pro vás důležité
III. Podle kompatibility
IV. Podle možností automatizace
V. Podle podpory

Velký srovnávací test, včetně recenzí největších hráčů na poli on-line vystavování faktur ZDE

 

Nástrojů pro vydávání faktur existuje celá řada, softwarové firmy se předhání s implementací nových služeb, které ještě více usnadní nejen vystavení faktur, ale i vedení podkladů účetnictví, propojení se s bankou apod. Umíte si představit, že by mohla fungovat služba, díky které vystavíte fakturu v prostředí, jako doposud a po vystavení bude možné během pár minut:

1. POJISTIT FAKTURU proti neschopnosti nebo nevůli odběratele zaplatit? V řádu několika málo minut se dozvíte kolik přesně pojištění stojí (1-2 % z výše fakturované částky) a získáte jistotu, že fakturu dostanete zaplacenou min. z 85 %. Pojištění si sjednáte sami, bez nutnosti schůzky s pojišťovacích poradcem a uhradíte jej kartou, stejně tak, jako při nákupu v e-shopu. Využít tuto službu můžete pokud je výše fakturované částky v limitu 10.000 Kč – 500.000 Kč a doba splatnosti není delší než 90 dnů. Více na www.pojistenafaktura.cz

POJISTIT FAKTURU

 

2. PROFINANCOVAT FAKTURU a to doslova na pár kliknutí. Jak takové profinancování faktur vypadá a co si pod tím představit? Po přihlášení do aplikace Cashbot si můžete zažádat o výpočet limitu, tedy částky, kterou si můžete půjčit oproti vystaveným fakturám. V praxi to znamená, že pokud vystavíte fakturu např. za 200 000 Kč, můžete si zažádat o schválení úvěru a zaslaní 70 % nebo 80 % z fakturované částky přímo na váš účet. První financování je zdarma. Více na wwwcashbot.cz

ZJISTIT KOLIK SI MOHU PŮJČIT

 

 


Zdroj: 5nej.cz
Více informací ZDE