Dovolte mi se s Vámi podělit o tento milý vzkaz, který dorazil od naší klientky s velkým srdcem a širokým úsměvem. Moc hezky se čte, že PojištěnáFaktura.cz OPRAVDU pomáhá. Bez odvážných žen, jako je paní Jana by se nám nikdy nepodařilo pomáhat podnikatelům a eliminovat dopady mnohdy špatné platební morálky jejich odběratelů.

Drahá paní Alexandro,

Váš projekt pojištění faktur je naprosto revoluční, a to nepřeháním.

Víte, jsme lokální dodavatel výtvarných potřeb pro školy a školky, a současně provozujeme i eshop, kde zcela záměrně působíme na maminky, a tatínky… a strýčky a tetičky a babičky a dědečky… aby kupovali dětem KVALITNÍ výtvarku, a tím podpořili jejich představivost a fantasii. Nenápadně a zcela záměrně dáváme naději a Lásku právě dospělým… už jen ten nákup, a následně tajné dárečky v něm, otevírají srdce.

Abychom mohli i nadále pokračovat v této energii, našeho podnikání, nemůžeme se nechat rozčilovat naprosto mizernou platební morálkou našich velkých odběratelů. Vlastně jsem měla pokušení naprosto skončit spolupráci tímto směrem (business to business). A Váš projekt mi spadl z nebe, doslova jako meteorit. MOC Vám chci touto cestou poděkovat.

Konkrétní příklad. Náš největší klient, firma, která má okolo půl miliardy ročního obratu, nakoupila zboží za 17.410 Kč a za pojištění u Vás jsme zaplatili 306 Kč (!!!)… Jsou to nejlépe utracené peníze!!! Za tyto peníze můžeme mít například tři obědy u nás v kantýně, nebo třeba jedno balení/krabici kvalitního bílého papíru značky Xerox ve formátu A4 v gramáži 80 gsm (5×500 listů),… a u Vás..??? za 306 korun českých získáme JISTOTU, a KLID… kdy můžeme delegovat tu špinavou práci na Vás, na profesionály. Kdy my, jakožto malá firmy o dvou lidech, dvou ženách, které pracují srdcem… nemusíme volat a poníženě prosit o peníze.

V České republice se bohužel velké firmy nechovají pěkně k malým lokálním dodavatelům, nicméně my tyto firmy POTŘEBUJEME, stejně tak, jako tyto obrovské firmy potřebují nás.
Díky projektu www.pojistenafaktura.cz společně ZMĚNÍME svět. Věřím na Zázraky, Zázraky se musí odpracovat, a jeden zázrak už se děje teď. Společně měníme dějiny, Vy, Vašim produktem, a my, naším moderním přístupem… společně naučíme v naší krásné zemi, velké firmy platit VČAS malým firmám. Je to rebelie, úžasná, a skutečně mě to začíná to podnikání, díky Vám, bavit 😉

Suverénně vystupovat jako rovnocenní partneři. Máme velkolepé ambice, v našem podnikání, kdy zcela výjimečným osobním přístupem pečujeme o naše koncové zákazníky, a to nám dodává energii a Lásku, a pak, díky Vám, zacilujeme i na velké klienty, díky kterým si můžeme dovolit nakupovat efektivněji přímo u výrobce v Evropě. Pak už můžeme zas a opět snášet modré z nebe,… dětem, a rodičům… a prarodičům, a paním učitelkám a učitelům…

Po čtyřech letech těžké práce, mám skutečně pocit, že na „to“ nejsem sama. Že mám v zádech silného partnera, kterému není lhostejný život malých, poctivých a pracovitých podnikatelů a podnikatelek.

Celému teamu prosím vyřiďte naše pozdravy, spolehněte se, že VŠECHNY naše faktury nad 10,000 Kč pojistíme… a všem svým přátelům, a kolegům, a obchodním partnerům, co známe, budeme Váš produkt doporučovat o sto šest a to, našim osobním příkladem.

Srdečně Vás zdravím,

Jana Adolfová
Jednatelka společnosti
Famtoys s.r.o.