Blíží se podzimní FINfest 2018, největší nezávislá konference pro finanční poradce v ČR. Konference se bude konat 29. 11. 2018, v supermoderním konferenčním centru Cubex. Setkejte se osobně se zástupci společnosti INSIA, která je hlavním partnerem akce FINfest 2018 Podzim.

 

 

 

 

O HISTORII KONFERENCE:

konference navazujeme na velmi úspěšné předchozí ročníky konference FINfest. Nad konferencí převzaly záštitu přední profesní organizace a klíčová finanční média. Pořadatel akce, firma 4stones, s.r.o., která provozuje webové stránky Poradci-sobě.cz, zná detailně oficiální i zákulisní problematiku finančního poradenství. Konference se vyznačuje jedinečnou záruku odbornosti a skutečnou nezávislostí.

Přednášet budou renomovaní odborníci, jejichž samostatná školení bývají beznadějně vyprodaná. Vše, co Vás zajímá, najdete v jeden den a na jednom místě.

FINfest v novém – širší program i kapacita sálů!

FINfest 2018 Podzim se bude konat 29. 11. 2018 v supermoderním konferenčním centru Cubex. Díky tomu můžete vybírat z celodenního programu dokonce v pěti sálech a potkat se s více než 700 návštěvníky. Přední experti se s Vámi podělí o konkrétní zkušenosti a své názory v klíčových segmentech: pojištění, financování bydlení, investic, profese poradce a na realitním trhu. Již tradičně bude jeden z hlavních sálů vyhrazen také tématu obchodních dovedností.

Hlavním téma konference je Poradce vs. klient

Poradce vs. klient – na čem je takový vztah postaven a co je nejdůležitější? V čem může být poradce pro klienta přidanou hodnotou? Kde naopak vznikají největší chyby? Jaká je budoucnost vztahu poradce a klienta? Nahradí tento vztah roboti? Vydrží jen ty nejpevnější vazby nebo stále bude prostor pro každého, kdo “zkusí” obživu ve světě finančního poradenství? Jak vypadá “poradce snů”?

Program nabídne také vyhlášení Důvěryhodné banky roku 2018, workshopy Miroslava Prince, Petra Jana Křena, duel ekonomů, souhrn regulatorních změn a mnoho dalšího.

Z programu doporučujeme:

Anotace přednášky POJIŠTĚNÍ – KTERÝM SMĚREM SE POHNE TRH?

Anotace přednášky: POHODLNÉ PODNIKÁNÍ PRO FIRMY, MENŠÍ PODNIKY A ŽIVNOSTNÍKY – představení unikátní služby Cashbot a PojištěnáFaktura.cz 

Pro účastníky této přednášky jsme připravili i velmi zajímavé cenové zvýhodnění k podpoře vyzkoušení si financování nebo pojištění faktur.

 

Těšíme se, že se potkáme i na našem stánku.

Vstupenky k dispozici ZDE


ZDROJ: FINfest