Od roku 2016 se v českých “finančních” vodách pohybuje skupina nadšenců, kteří milují finance, moderní technologie a sociální sítě. Propojují lidi z různých oblastí, širokou veřejnost i odborníky. Pravidelně své příznivce informují o novinkách ze světa FinTechu z domova i zahraničí

I když je listopad, tak FinTech Cowboys přináší pro své čtenáře malý Vánoční dárek, a to novu přehlednou “raketu” nejlepších vychytávek

Přehledná infografika k české fintechové scéně nejen pro všechny nadšence Nedílnou součástí FINTECH scény je i PojištěnáFaktura.cz.

Pojištěná faktura předběhla dobu

Společnost INSIA, která stojí za službou PojištěnáFaktura.cz spustila InsurTech revoluci už loni v září, kdy umožnila podnikatelům pojistit i jednu jedinou fakturu. Jednalo se o první službu takového typu na celém světě.

Seminář Fintech a otevřené bankovnictví

Nejen odbornými médii v poslední době rezonují slova “FinTech & InsureTech”. Mají tato slova sílu změnit tuzemský trh finančních služeb nebo jsou jen prázdnou bublinou? Jak se k inovacím technologických startupů postaví tradiční hráči? Budou si navzájem konkurovat nebo najdou společnou řeč ve formě menší či větší spolupráce?

Nejen o tom se bude diskutovat na semináři “FinTech & InsureTech”, který pro Vás 12. 12. 2018 připravila společnost Conforum s.r.o. Akce se koná v hotelu Clarion City na Tylově náměstí v centru Prahy.

Pokud při přihlašování uvedete kód Cowboys, získáte navíc slevu ve výši 10% z účastnického poplatku.

Program semináře a registrace je k dispozici zde: http://www.konferenceseminare.cz/fintech-a-otevrene-bankovnictvi

 

 


Zdroj: FinTech Cowboys.cz